Arvydas Dambrauskas

Arvydas Dambrauskas

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas


Kontaktinė informacija:
tel.: +37067447370
el.p.: arvydas@tikra.lt

Aldona Černiauskienė

Aldona Černiauskienė

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos buhalterė


Kontaktinė informacija:
tel.: +37060065503
el.p.: buhalterija@tikra.lt

Mantas Stanžys

Mantas Stanžys

Lietuvos kultūros darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos teisininkas
Kontaktinė informacija:
tel.: +37060355224
el.p.: mantas@tikra.lt

Egidijus Gedvilas

Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas

Kontaktinė informacija:
tel.: +37068460560
el.p.: egidijus@tikra.lt

Jonas Vepstas

Jonas Vepštas

Lietuvos Respublikos vandens tiekėjų federacijos pirmininkas


Kontaktinė informacija:
tel.: +37061260320
el.p.: jonas@tikra.lt

Jurij Avdejev

Jurij Avdejev

Geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininkas

Kontaktinė informacija:
tel.: +37067915571
el.p. jura@tikra.lt

Iraida Juzko

Iraida Juzko

Lietuvos transporto ir pramonės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė

Kontaktinė informacija:
tel.: +37060868377
el.p.: iraida@tikra.lt

Evelina Karalkevicienė

Evelina Karalkevičienė

Lietuvos sveikatos apsaugos profesinių sąjungų federacijos pirmininkė

Kontaktinė informacija:
tel.: +37068620422
el.p.: evelina@tikra.lt

Vesta Sharabayka

Vesta Sharabayka

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos teisininkė

Kontaktinė informacija:
Tel. nr.: +37066583002 teisininkas@profesinesajunga.lt

Aistė Keturakė

Multimedija ir administravimas

Kontaktinė informacija:
aiste@tikra.lt, info@profesinesajunga.lt

Gintaras Usevičius

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos Klaipėdos krašto pirmininkas

Kontaktinė informacija:
Tel. nr.: +37068475156 gintarasusevicius@gmail.com