Arvydas Dambrauskas

Arvydas Dambrauskas

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas


Kontaktinė informacija:
tel.: 8 674 47370
el.p.: arvydas@tikra.lt

Aldona Černiauskienė

Aldona Černiauskienė

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos buhalterė


Kontaktinė informacija:
tel.: 8 600 65503
el.p.: buhalterija@tikra.lt

Mantas Stanžys

Mantas Stanžys

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos teisininkas


Kontaktinė informacija:
tel.: 8 603 55224
el.p.: mantas@tikra.lt

Egidijus Gedvilas

Egidijus Gedvilas

Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas

Kontaktinė informacija:
tel.: 8 684 60560
el.p.: egidijus@tikra.lt

Jonas Vepstas

Jonas Vepštas

Lietuvos Respublikos vandens tiekėjų federacijos pirmininkas


Kontaktinė informacija:
tel.: 8 612 60320
el.p.: jonas@tikra.lt

Jurij Avdejev

Jurij Avdejev

Geležinkelininkų profesinės sąjungos pirmininkas

Kontaktinė informacija:
tel.: 8 679 15571
el.p. jura@tikra.lt

Iraida Juzko

Iraida Juzko

Lietuvos transporto ir pramonės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė

Kontaktinė informacija:
tel.: 8 608 68377
el.p.: iraida@tikra.lt

Evelina Karalkevicienė

Evelina Karalkevičienė

Lietuvos sveikatos apsaugos profesinių sąjungų federacijos pirmininkė

Kontaktinė informacija:
tel.: 8 686 20422
el.p.: evelina@tikra.lt