Adresas:

Gedimino g. 33, II a. 1 kabinetas. 44311 Kaunas

Tel./faks.:

(8-37) 422573

El. paštas:

info@tikra.lt


Parašykite mums!

Susisieksime su jumis ir padėsime išspręsti visus iškilusius klausimus.






    Papildoma kontaktinė informacija


    RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

    Pirmininkas Arvydas Dambrauskas tel.: 8 674 47370, el.p.: arvydas@tikra.lt
    Buhalterė: Aldona Černiauskienė tel.: 8 600 65503, el. p.: buhalterija@tikra.lt
    Teisininkas: Mantas Stanžys tel.: 8 603 55224, el. p.: mantas@tikra.lt

    LIETUVOS KULTŪROS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA

    Pirmininkas Juozas Rimkus tel.: 8 603 04195 el.p.: juozas@tikra.lt

    LIETUVOS SVEIKATOS APSAUGOS PROFESINIŲ SĄJUNGŲ FEDERACIJA

    Pirmininkė Evelina Karalkevičienė tel.: +37068620422 el.p.: evelina@tikra.lt

    LIETUVOS RESPUBLIKOS VANDENS TIEKĖJŲ FEDERACIJA

    Pirmininkas Jonas Vepštas tel.: 8 612 60320 el.p.: jonas@tikra.lt

    LIETUVOS TRANSPORTO IR PRAMONĖS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA

    Pirmininkė Iraida Juzko tel.: 8 608 68377 el.p.: iraida@tikra.lt

    LIETUVOS SOCIALINES PASLAUGAS TEIKIANČIŲ DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA

    Pirmininkas Egidijus Gedvilas +370 684 60560 el.p.: egidijus@tikra.lt