Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

RJPS BENDRUOMENĖ

EKSKURSIJA Į NIDĄ

Ankstyvą rugpjūčio aštuntosios rytą, RJPS padalinio UAB ,,Jurbarko vandenys“ profesinės sąjungos nariai su šeimos nariais, būriavosi aikštelėje prie administracinio pastato, kur netrukus atvyko samdytas patogus autobusas. Kadangi dabar yra ypatingi reikalavimai dėl COVID-19 būnant uždarose patalpose, pirmiausia kiekvienam buvo įteiktos veido apsaugos kaukės ir nurodyta autobuso vieta, kur bus rankų dezinfekavimo skystis. Po registracijos lipome į autobusą, užsiregistravę į ekskursiją buvo virš 50 žmonių, tačiau dėl atsiradusių vandentiekio tinklų avarijų, teko keletui likti neišvažiavus. Netrukus išvykome iš Jurbarko vaizdingomis gyvenvietėmis link Mingės kaimo Šilutės rajone. Atvykę į Mingės kaimą, lipome į užsakytą gražų laivą Forelle-Flicka.

Gera nuotaika, pajuokavimai ir puikus oras smagiai nuteikė visus darbuotojus ir jų artimuosius. Dvelkiant švelniam vėjeliui atvirame laivo denyje ir jaučiant gaivą nuo Kuršių marių bangų, dvi valandos kelionės visiškai neprailgo. Pasikalbant su visais besėdinčiais, po keturis prie atskirų staliukų, pabendraujant su apžiūrinčiais laivą bendradarbiais, netrukus išvydome Nidos kontūrus, o po pusvalandžio laivas švartavosi Nidos uoste. Išlipę iš laivo susibūrėme bendrai nuotraukai. Šalia laivo mus pasitiko gidas Arūnas, su kuriuo po Nidą vaikštinėjome tris valandas apžiūrėdami Nidos įžymybes, išgirdome Nidos istorija nuo 18 amžiaus iki dabartinių laikų. Pasakojo apie Nidos gyventojus, kurorto problemas, sezoninio kurorto ypatumus. Vėliau turėjome asmeninį laiką, grožėjomės ramia gamta, gėlėse paskendusiu kurortu, kas norėjo ėjo iki jūros pasimaudyti.

Diena prabėgo taip greitai kad nepajutome laiko tėkmės. Punktualiai rinkomės į laivą Forelle-Flicka plaukimui atgal į nuostabų raudonų stogų Mingės kaimą. Grįždami iš tolo Kuršių mariose stebėjome įvairiaspalvėmis burėmis pasipuošusių jachtų fregatą. Gražūs vaizdai, praplaukiančių laivų ir keliautojų sveikinimai vieni kitiems, kėlė nuotaiką ir norą panašių išvykų turėti ateityje Mingė ramus, abipusiai Minijos upės krantų išsidėstęs, laivų ir laivelių karalystės kaimas.

Radę tarpą dėl atlaisvintų nuo karantino sąlygų, mes jį puikiai išnaudojome ir likome tuo patenkinti. Profesinės sąjungos kolektyvui tokios sąlygos atsirado tik galiojančios Kolektyvinės sutarties dėka, jos suderėtame aštunto skyriaus, 8.1 punkte, kur darbdavys sutiko su įsipareigojimu paremti profesinę sąjungą. Atsirado sąlygos pakeliauti, pasveikinti jubiliatus, nupirkti profesinės sąjungos narių vaikučiams Kalėdines dovanėles.

Profesinės sąjungos Komitetas nuolat organizuoja posėdžius, aktyviai dalyvauja Saugos ir sveikatos komiteto darbe, nepraleisdami mūsų nariams svarbių darbo saugos, sveikatos klausimų. Profesinės sąjungos narių skaičius, jau beveik per tris gyvavimo metus, išlieka stabilus apie 60% nuo viso dirbančiųjų skaičiaus.

Šių metų gruodžio 8 dieną sukaks trys metai, kaip įkurtas RJPS padalinys UAB ,,Jurbarko vandenys“ profesinė sąjunga, turinti tvirtą pagrindą, dabar jau antrą, tęstinę, galiojančią Kolektyvinę sutartį.

Rekomenduojame dar neapsisprendusių įmonių darbuotojams tarti tvirtą ,,TAIP“ jungiantis prie Respublikinės Jungtinės Profesinės Sąjungos ir steigiant savo padalinius. Apsijungę Jūs turėsite tvirtą atramą, lygiateisį žodį su darbdaviu, sprendžiant Jums rūpimus klausimus.

Nebijokite naujovių, Jūs to verti!

RJPS padalinio UAB,,Jurbarko vandenys“profesinės sąjungos įgaliotinis (pirmininkas) J.Mozeris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.