Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

ORGANIZACINĖ VEIKLA

Susitikimai UAB „Jurbarko komunalininke“

2022-07-27, Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas Arvydas Dambrauskas ir RJPS teisininkas Mantas Stanžys lankėsi UAB „Jurbarko komunalininkas“. Apsilankymo metu, profesinės sąjungos atstovai susitiko su įmonės administracija aptarti derybų dėl įmonės kolektyvinės sutarties eigą. Dėkojame įmonės administracijai už atsakingą požiūrį į kolektyvines derybas ir socialinę partnerystę.

Vėliau RJPS atstovai susitiko su UAB „Jurbarko komunalininkas“ profesinės sąjungos nariais, trumpai pristatė RJPS veiklą, supažindino su efektyvaus darbuotojų intereso užtikrinimo principais ir atsakė į profesinės sąjungos nariams rūpimus klausimus. Dėkojame UAB „Jurbarko komunalininkas“ profesinei sąjungai už kvietimą bei aktyvią veiklą!

Atsižvelgiant į UAB „Jurbarko komunalininkas“ profesinės sąjungos narių išreikštą interesą, Respublikinė jungtinė profesinė sąjunga teiks papildomus siūlymus deryboms dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties, siūlant valstybinėms įmonėms, pagal jų pajėgumus, pavesti vykdyti kontraktus be konkurso, bei, profesinės sąjungos prašymu, viešojo sektoriaus įstaigų ar įmonių vadovams leisti atlikti pareigas didesniam kadencijų skaičiui, nei numatytas LR valstybės ir savivaldybės įmonių įstatyme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.