Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

RJPS BENDRUOMENĖ

Jau penkta kelionė, skirta socialinio darbuotojo dienai paminėti

Klaipėdos miesto socialinės paramos centro darbuotojai profesinės dienos proga dalyvavo išvykoje, kurią organizavo Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos įstaigos komitetas ir jos pirmininkė Natalija Solovjova.

Dar 1959 pastatytu laivu „Nemunas” 56 centro darbuotojai leidosi mariomis link Kruonio hidroelektrinės, stabtelėjo prie Kadagių slėnio. Teko visiems įveikti gana stačių laiptų iššūkį, tačiau buvo verta, nes užlipus atsivėrė įspūdingi Kauno marių vaizdai. Stebino ir šimtamečiai kadagiai. Kai kurios kolegės apžvalginio tako pabaigoje rado ir pasirinko jaunų lepšiukų.

Tuo metu kai kurios klaipėdietės, jau važiuojant autobusu, pirmą kartą turėjo progos pamatyti besibūriuojančius baltuosius garnius. Nors, pasak gidės Dianos, tai invaziniai paukščiai, daugeliui jie pasirodė labai gražūs.

Už puikią kelionę centro darbuotojai dėkoja Natalijai ir kitiems organizatoriams, taip pat „Nemuno” kapitonui ir jo komandai bei gidei Dianai.

Centro darbuotojai turi tradiciją kasmet rugsėjo mėnesį savo profesinę šventę paminėti kokia nors kelione, kuri dar labiau suvienija kolegas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.