Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

Solidarizuodamiesi su visos Europos profesinėmis sąjungomis, protestuojančiomis prieš gresiantį griežtą taupymą ir atlyginimų „įšaldymą“, trys profesinių sąjungų centrai (LPSK, „Solidarumas“, Respublikinė jungtinė profesinė sąjunga) rengia protesto akciją Vilniuje.
Pastaruoju metu Visoje Europoje augantys įmonių pelnai, dividendų sumos, kas prisidėjo prie infliacijos kilimo, muša rekordus, tuo tarpu darbo užmokestis nekyla taip sparčiai. Maža to, Europos centrinio banko keliamos palūkanų normos skurdina tuos, kurie yra priklausomi nuo paskolų, kai tuo tarpu bankai generuoja fantastiškus pelnus.
Be to, esame gąsdinami, kad ateina sunkūs laikai, bus įjungtas griežto taupymo režimas.
Ypač kenčia viešasis sektorius, be viso kito dar ir purtomas įvairių reformų, kurios be investicijų į žmones, atneš tik dar didesnius krūvius darbuotojams. Nieko nedaroma su nesąžininga mokesčių sistema, kai daugiausiai sumoka dirbantys žmonės, o šimtatūkstantines ar net milijonines pajamas gaunantieji mėgaujasi mažais mokesčiais ir net jų bando visaip išvengti.
Dėl to kenčiame mes visi, negaunantys prieinamų švietimo, sveikatos apsaugos, socialinių, komunalinių, susisiekimo paslaugų. Nors ir sąžiningai mokame neproporcingai didelius mokesčius, turime už būtiniausias viešąsias paslaugas mokėti vis daugiau ar „prisimesti“ papildomai.
Tik visuotiniu pasipriešinimu galime valdžiai parodyti, kad nenorime visada būti tik atpirkimo ožiais, kurie gali pakentėti, kai 1 proc. turtingųjų toliau lobsta.
Renkamės Katedros aikštėje, triukšminga eisena patrauksime link Seimo, kur bus mitingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.