Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

ORGANIZACINĖ VEIKLA

Susitikimai įstaigose

2024-03-05 Lietuvos socialines paslaugas teikiančių darbuotojų (toliau – LSPTDPS) pirmininkas E. Gedvilas lankėsi Aukštelkės socialinės globos namuose ir kartu su įstaigoje veikiančio profesinės sąjungos padalinio atstovais Rūta Bužinskiene, Laimonu Milinavičiumi bei pirmininku Jolanta Dovidoniene, dalyvavo pirmame įstaigos dvišalės tarybos posėdyje, kuriame buvo derinamas įstaigos darbo apmokėjimo sistemos klausimas.  Administracijos atstovams buvo išsakyti pastebėjimai, trūkumai į kuriuos įstaigos vadovas Janina Baranauskaitė ir projekto rengėjai įsipareigojo koreguoti bei iš naujo pateikti derinimui darbuotojų atstovams. Susitikimo metu taip pat buvo patarti kiti aktualūs kolektyvinių sutarčių, galiojančių profesinės sąjugos nariams, klausimai.

2024-03-14 LSPTDPS pirmininkas E. Gedvilas ir profesinės sąjungos šakinio padalino veikiančio Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centre pirmininke V. Povilaityte, lankėsi Pakruojo rajono savivaldybėje kur susitiko su meru Sauliumi Margiu, vicemere Simona Lipskyte, savivaldybės administracijos socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičiene. Susitikimo metu su administracijos atstovais buvo aptarti kolektyvinių sutarčių taikymo, darbuotojų darbo užmokesčio esant pavadavimo atvejams, naujovių diegimo, mokymų organizavimo, dialogo tarp darbuotojų atstovų bei administracijos skatinimo, klausimai. Kiek vėliau, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centre susitikime su įstaigoje veikiančio LSPTDPS šakinio padalinio nariais, dalyvaujant komiteto atstovams Almai Norvilienei ir Sandrai Ruginienei., buvo aptarti darbuotojams aktualūs klausimai.

2023-03-19 LSPTDPS pirmininkas E. Gedvilas lankėsi Ukmergės globos centre. Kartu su įstaigoje veikiančio profesinės sąjungos šakinio padalinio komiteto nariais bei pirmininku Edita Ciemnolonskiene su administracijos atstovais iš kitos pusės, aptarė aktualius kolektyvinių sutarčių taikymo, bedradarbiavimo ir dialogo vystymo, klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.