Ukmergės globos centro profesinės sąjungos nariai leidosi į turiningą kelionę į Alytų. Išvykos metu dalyviai turėjo galimybę geriau pažinti miestą – kartu su gidu pasivaikščiojome po Alytų, susipažinome su miesto istorija, lankytinomis vietomis bei jaukia atmosfera. Kelionės metu taip pat apsilankėme įmonėje UAB „MV GROUP Production“, kur susipažinome su įmonės veikla, darbo organizavimu bei gamybos procesais. Ši išvyka buvo ne tik informatyvi, bet ir puiki proga pabūti kartu, pasidalinti įspūdžiais bei stiprinti bendrystę.
Ukmergės globos centro profesinės sąjungos pirmininkė Edita Ciemnolonskienė




