Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

RJPS BENDRUOMENĖ

SKIRKITE 0,6 PROCENTO PARAMĄ, JAU SUMOKĖTO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO, RESPUBLIKINEI JUNGTINEI PROFESINEI SĄJUNGAI

Respublikinė jungtinė profesinė sąjunga pasisakė ir pasisako už teisingas, konstruktyvias derybas tarp darbuotojų ir darbdavių. Norėdamos būti lygiaverčiais partneriais derybose su darbdaviais, profesinės sąjungos visame pasaulyje kaupia streikų fondus, apmoko savo narius, kaip elgtis konflikto sąlygomis ir kaupia resursus savo narių paramai nesutarimo atveju. Be šito nebuvo, nėra ir nebus teisingų derybų.

Respublikinės jungtinės profesinės sąjungos valdyba nutarė visas lėšas, gautas iš mums paskirtų 0,6 proc. pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą, paskirti į Streikų ir teisinės gynybos fondą. Todėl kviečiame savo narius skirti 0,6 proc. paramą RJPS Streikų ir teisinės gynybos fondui, taip užtikrinant efektyvų Jūsų interesų atstovavimą.

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 0,6 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio. Šis mokestis yra skiriamas tik profesinėms sąjungoms ir (ar) profesinių sąjungų susivienijimams, todėl likusiais 1,2 proc. galėsite paremti ir kitas visuomenines organizacijas ar partijas.

Kokiu būdu galite tai padaryti?

Nusprendę paremti profesinę sąjungą, turite užpildyti Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos 4 versiją iki 2021 m. gegužės 3 d.  Trumpa instrukcija kaip tai atlikti prisijungus prie EDS (RJPS kodas 195758149):

Pildyti formą>Prašymas skirti paramą
Pildyti formą tiesiogiai portale
Gavėjo tipas: 3; RJPS kodas 195758149; Mokesčio dalies dydis: 0,6; Mokesčio dalį skiriu iki laikotarpio: 2024.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *