Pagrindinio puslapio nuotrauka

RESPUBLIKINĖ JUNGTINĖ PROFESINĖ SĄJUNGA

SOCIALINĖ PARTNERYSTĖ

Susitikimas su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais

2024 m. kovo 1 dieną RJPS pirmininkas Arvydas Dambrauskas, Lietuvos Sveikatos apsaugos profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Evelina Karalkevičienė ir kiti RJPS atstovai nuotoliniu būdu  susitiko su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais. Susitikime buvo tęsiama tema dėl sveikatos biurų, visuomenės sveikatos specialistų naujų kvalifikacinių reikalavimų ir galimų neteisėtų atleidimų iš darbo nuo 2024 07 01 d.

RJPS pirmininkas Arvydas Dambrauskas ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos Ir darbo ministerijos atstovės nutarė susisiekti su sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos departamentu. Susitikimo metu susidarė įspūdis, kad SAM galimai nesuvokia kiek specialistų turės būti atleisti ir kas beužtikrins vaikų sveikatos priežiūrą ugdymo įstaigose. Viešai skelbiami duomenys rodo, kad vien tik Vilniaus mieste 78 mokyklos t.y. 35 etatai ir 163 darželiai t.y. 43 etatai lieka be specialistų. Vilniaus rajone 39 mokyklos t.y. 16,5 etato ir 31 darželis t.y. 8 etatai lieka be specialistų.

RJPS pirmininkas Arvydas Dambrauskas yra pasiryžęs visomis išgalėmis užtikrinti profesinės sąjungos narių išlikimą darbovietėse. Artimiausiu metu planuojamas susitikimas su sveikatos apsaugos ministru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.